УЗД апарат: готуємося до придбання

УЗД апарат: готуємося до придбання

Всі лікарні, медичні центри, поліклініки потребують якісного медичного обладнання, яке допоможе лікувати, діагностувати з найвищою точністю та без виникнення проблем під час лікування пацієнта. Купити УЗД апарат ви зможете на нашому сайті gm.org.ua, де представлені тільки якісні ультразвукові системи та зможете замовити додаткову комплектацію тими датчиками, який потребує саме ваша сфера діяльності.

Вибір ультразвукової медичної техніки (УЗД апаратів)

УЗД обладнання підбирається за типом діагностичного дослідження, ось чому до вибору такої складної техніки необхідно віднестись з розумінням деяких нюансів і основних критеріїв до вибору. По типу ультразвукові системи розділені на:

 • Чорно-білі або кольорові.
 • Стаціонарні або мобільні.
 • Універсальні або спеціалізовані.
 • Переносні.
 • З можливістю докомплектації.

По наявності додаткової комплектації та кількістю функцій можна розділити на:

 • Високого рівня.
 • Преміум.
 • Експертного класу.
 • Бюджетний.

Якщо ви підбираєте по чітко встановленому бюджету, необхідно звертати увагу на той набір характеристик, які будуть важливі саме для вашої медичної сфери в діагностиці. На по назві зрозуміло, що преміум та експертний класи будуть містити найбільшу кількість функцій та зможуть працювати в будь-якій медичній сфері. Але потрібно сказати, що якщо бюджет невеликий, існують дуже вдалі моделі в класі економ, які також будуть працювати довго та видавати точні показники, але в такому випадку необхідно звертати увагу на якісні бренди. Якщо ви вибираєте серед експертного класу, слід уважно підбирати УЗ сканер, що використовується для загального призначення.

Комплектація та комплектуючі УЗД апарата

Слід зазначити, що купити УЗД апарат в компанії Gorizont Medical означає придбати надійний апарат з розширеною гарантією та можливістю з часом додатково укомплектовувати даний апарат. Ціна також напряму буде залежати від:

 • узд апарат УкраїнаКількості датчиків.
 • Програми вимірювання.
 • Параметрів та виду датчика.
 • Спеціалізованого модуля.

Кожен лікар, який буде працювати з таким обладнанням, має вміти працювати з ним, ось чому ми пропонуємо безкоштовне навчання. Слід розуміти, що кожна модель від різних брендів має свої особливості і в деяких випадках, навіть якщо лікар певний час працював на УЗД апараті, може знадобитися додаткова практика на новому більш сучасному апараті. Коли потрібно купити УЗИ апарат, на сайті gm.org.ua представлені як кольорові, так і чорно-білі, а в більш дорогих моделях зернистість зведена до мінімуму, що дуже важливо для максимально точної діагностики.

Чим преміальні та експертні класи відрізняються від звичайних УЗД

Такі класи коштують набагато більше від звичайних ультразвукових систем недарма. Вони наділені високою якістю зображення з більшою діагоналлю монітора, роздільною здатністю. Також до УЗД системи ви зможете підключати різні рекордери та додаткові монітори. В такому випадку ви отримаєте високу якість послуг та зручність для роботи лікаря. Коли ви підбираєте ультразвукову техніку, не треба забувати про термопринтери, папір для них, гель, який стає провідником для отримання даних. Тільки з якісним обладнанням можна отримати точну діагностику для кожного пацієнта.

(Visited 18 times, 1 visits today)
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Adblock
detector