Що таке гель-лак і чим він добрий?

Прекрасна Коко Шанель казала: «Руки — візитна картка жінки». Не дивно, що прекрасна половина людства приділяє таку пильную увагу манікюру. Ще 10 років тому жінкам доводилося кожні 3-5 днів покривати нігті кольоровим лаком, сьогодні завдяки гель-лаку вони мають можливість наносити кольоровий лак кожні 2-3 тижні, що економить час. Kodi Professional допоможе вибрати саме те, що потрібно.

Що таке гель-лак і чим він добрий?

Що таке гель-лак? Чим гарний гель-лак?

  • Гель-лак є сумішшю звичайного лаку для нігтів і гелю для нарощування, звідси і назва. Матеріал поєднує в собі найкращі якості двох покриттів: колір та стійкість до 2-3 тижнів.
  • Він просто наноситься на нігтьову пластину як звичайний лак для зручного застосування у домашніх умовах.
  • Оскільки гель-лак вбирає властивості гелю, він не тільки володіє стійкістю, що дозволяє ходити з покриттям 2-3 тижні, але і надає нігтям додаткову жорсткість. Гель-лак зміцнює нігтьову пластину, дозволяючи власницям тонких, ламких нігтів подовжити їх.
  • Також жінкам добре знайома проблема змащеного лаку та довгі муки очікування його висихання, але з гель-лаком про це можна забути.
  • Гель-лак сохне у спеціальній лампі, що займає в середньому 0,5-1 хвилину. Звичайно, купівля лампи вимагає додаткових витрат, але варто відзначити, що лампи для сушіння гель-лаку служать від 3 до 5 років! Всього за 1 покупку ви можете насолоджуватися роками бездоганним манікюром.

Системи гель-лаків: однофазні, двофазні та трифазні

На сьогоднішній день гель-лаки можна поділити на системи покриттів. Існують однофазні, двофазні та трифазні системи.

  • Для однофазних систем потрібно лише один флакон – гель-лак 3-в-1. Поєднує в собі ґрунтовку, фарбу та фінішне покриття;
  • Двофазні системи вимагають топового покриття поверх гель-лаку. Гель-лак сам по собі поєднує властивості кольору і праймера, тому використовувати праймер не потрібно.
  • Трифазна система означає, що для фарбування необхідно використовувати три продукти: ґрунтовку, базове покриття та фінішне покриття.

У чому переваги і недоліки кожної системи?

Використання однофазної або двофазної системи здатне заощадити час і бюджет, але варто відзначити, що у стійкості вони сильно поступаються трифазній системі і не підходять для м’яких та тонких нігтів. Термін носіння покриття однофазними або двофазними гель-лаками становить 1-2 тижні. При використанні двофазних гель-лаків необхідно приділяти особливу увагу вибору топа, щоб надати більшу стійкість манікюру.

До того ж двофазні гель-лаки є досить рідкісними продуктами і не користуються особливою популярністю у представниць слабкої статі.

Незважаючи на необхідність використання кількох засобів, трифазна система – це найстійкіший вид системи! Базове покриття, правильно підібране під ваш тип нігтів, знижує ризик появи відколів і відколок. Також використання бази дозволяє зробити вирівнювання, тим самим приховавши недоліки нігтьової пластини. А за допомогою топового покриття можна створити ідеальні відблиски та додатковий захист гель-лаку.

(Visited 80 times, 1 visits today)
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.