Лікування алкоголізму в наркологічному центрі — переваги

Лікування алкоголізму в наркологічному центрі - переваги

Алкоголізм — важке захворювання, що потребує своєчасного звернення до наркологів. Патологія неминуче веде до руйнації особистості. Мало кому вдається самостійно впоратися із проблемою та відмовитися від алкоголю. Найчастіше алкоголіки до останнього стверджують, що проблеми немає і позбутися залежності вони можуть самі. Тому найчастіше до фахівців звертаються родичі. При цьому сьогодні комплексне лікування алкоголізму в клініці Юніком Медікал https: //yunikom-medical.com.ua/services/likuvannya-alkogolizmu/ дозволяє не лише позбутися залежності, а й відновити організм після тривалого вживання спиртних напоїв.

Переваги лікування у наркологічному диспансері

Лікування алкоголізму в домашніх умовах у більшості випадків виявляється неефективним: хворі страждають від абстиненції та її ускладнень, після нетривалої помірності повертаються до вживання спиртного. Наркологічні диспансери забезпечують професійну медичну, психологічну та соціальну підтримку. До переваг такого способу лікування належать:

  • Виняток рецидивів. У стаціонарі пацієнт перебуває під цілодобовим контролем, тому вживання алкоголю неможливе.
    Зміна соціальної ситуації. У стінах лікарні відсутнє звичне для хворого оточення, що спонукає до пияцтва: немає друзів-собутильників, стресів та інших факторів.
  • Постійне спостереження лікаря. Нарколог відстежує стан пацієнта протягом усього часу лікування, своєчасно коригує призначення, щоб запобігти розвитку ускладнень.
  • Наявність медичного персоналу та обладнання. У диспансерах пацієнтам призначаються ефективні процедури, виконання яких потребує професійних медичних навичок та використання обладнання (крапельниці, уколи, плазмаферез та інші).

КОЛИ НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЯ В КЛІНІКУ?

Є ситуації, коли лікуватися від алкогольної залежності припадає на алкодиспансер. Це:

  1. гостра інтоксикація. Нерідка ситуація, коли людина вживає надто велику дозу спиртного. У деяких пацієнтів це регулярно повторюється. Перевищення допустимої норми випитого може призвести до нестримного блювання, підвищення температури тіла, зневоднення. Такий стан може спричинити смерть;
  2. тривалий запій. Якщо людина перебуває у запої 3-5 днів, то вивести з нього її можна в домашніх умовах, якщо ж у цьому стані вона довша, якщо приєдналися ознаки отруєння, погане самопочуття та біль у серці, відкладати звернення до диспансеру не можна;
  3. підготовка до кодування. Якщо рішення вже прийнято, а триматися від спокус у домашніх умовах складно, то краще провести кілька днів перед процедурою у медичній установі;
  4. абстинентний синдром. Якщо ви хоч раз у житті перебирали з алкоголем напевно цей стан вам знайомий. Головний біль, нудота, озноб. Стан цей проходить сам собою. Залежний відчуває більш важкий стан абстиненції, який він намагається «вилікувати» новою дозою алкоголю. У результаті він потрапляє в хибне коло запою, так і проявляється алкоголізм. У диспансері тяжкий стан знімається без алкоголю.
(Visited 185 times, 1 visits today)
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.